logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Урочисте завершення Ювілейного Фатімського року

У пятницю, 13 жовтня, відбулося урочисте завершення Ювілейного Фатімського року. З цієї нагоди до нашого кафедрального собору прибули єпископи з усіх дієцезій нашої країни, численні священики, монахині та гості. Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, хомілію проголосив єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслав Широкорадюк.

Після Святої Меси розпочалася хода з фігуркою Матері Божої Фатімської, яка завершилася біля храму Матері Божої Громничної. Йдучи вулицями міста віряни молилися розарій за родини та мир в Україні.

Щиро дякуємо парафіянам, котрі активно допомагали із приготуваннями до урочистості і за численну участь у процесії.

 

 

Фото V. Jakubowska


 

Парафіяльні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ - XXVIII Звичайна неділя 15.10.2017

 

Триває жовтень, місяць присвячений Марії. Щодня відправляється богослужіння Розарію. О 17й українською мовою, а польською - після вечірньої св. Меси, о 19 годині. У неділю богослужіння Розарію буде відбуватися о 17/30. Запрошуємо вести молитву Троянди Розарію, молодь і дітей.

Запрошуємо дітей на катехизацію. План катехизації дивись тут.

У четвер цілий день запрошуємо на адорацію Пресвятих Дарів.

Цього тижня юридична консультація буде у вівторок і четвер з 18/30 до 20/00.

Дякуємо усім за спільну молитву підчас закінчення Фатімського року, котре відбулося у п’ятницю у нашій Митрополичій базиліці, а також за участь у процесії, яка завжди є проявом нашої віри.

Сьогоднішня неділя розпочинає Місійний тиждень. Таця буде призначена на потреби місій. Оточуймо нашою молитвою усіх, хто далеко від дому і батьківщини працює для Христа і Євангелії.

Також сьогодні о 16.30 у нашому костелі, відбудеться концерт під назвою: "Пообіддя з Марією". Виступатимуть діти і молодь з катедрального молодіжного гурту „Światełka" разом з дітьми з парафіяльної світлиці. Запрошуємо сім’ї, а особливо дітей і молодь.

 

Літургійний календар

 

Понеділок             -      довільний спомин св. Ядвіги Сілезької,

Вівторок               -      св. Ігнатія Антіохійського, єпископа і мученика

Середа                  -      св. Євангеліста Луки. У костелі св. Марії Магдалини отці Облати запрошують лікарів і медперсонал на св. Месу о 18/00. Після св. Меси буде конференція.

Субота                  -      бл. Якова Стрепи – покровителя нашої Архідієцезії. Це річниця оголошення о. Архієпископа Мєчислава МокшицькогоЛьвівським митрополитом

 

 

 


 

Професійне стажування у Вроцлаві

У цьому році 11 осіб з України розпочне у Вроцлаві професійне стажування. Серед них лікарі, архітектори, ветеринар і працівник пошти.

Вже сьогодні ми прагнемо висловити свою вдячність Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівській Фундації імені святої Ядвіги, за шанс для молодих фахівців з України здобути новий досвід, розширити професійні горизонти і нав'язати нові знайомства. Ми дякуємо всім роботодавцям, які захотіли прийняти до себе нових працівників і створити для них дружелюбну атмосферу, а також сім'ям, які захотіли відкрити свої будинки і пригорнути на п'ять тижнів львівських практикантів, щоб не почувалися самотньо. Ми радіємо з нашої співпраці, пишаємося з такого партнерства.

Вже традиційно ми запрошені 30 вересня на Dzień Kultury Kresowej до Вроцлава - в програмі страви української кухні у виконанні практикантів також Ярмарок ручних виробів зі Львова від волонтерів і підопічних Благодійного Фонду "Даймо Надію".

   

Сторінка 1 з 2

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою