logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Boże Ciało

Wszystkie parafie rzymsko-katolickie miasta Lwowa połączyły się w procesji Bożego Ciała, która przeszła w niedzielę ulicami miasta. 

Mszy Świętej przewodniczył abp Adam Szal metropolita Przemyski w koncelebrze z abp Mieczysławem Mokrzyckim metropolitą Lwowskim, bp emerytem Marianem Buczkiem, bp nominantem Edwardem Kawą i  kapłanami lwowskich parafii.

Procesja do czterech ołtarzy, upiększona udziałem orkiestry z Polski, rozpoczęła się przy naszej bazylice, przeszła ulicami miasta i zakończyła się pod murami kościoła Maryi Magdaleny. 

Poprzez liczny udział wiernych, sióstr i braci zakonnych, rzesze kapłanów – Lwów zaświadczył swoją wierność Chrystusowi w Najświętszym Sakramencie!

fot. Vita i Sergiusz Jakubowscy

 

Парафіяльні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ -  X Звичайна неділя

Урочистість Пресвятої Трійці 11.06.2017

     У наступну неділю будемо святкувати Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа (інакше кажучи Божого Тіла). Урочиста сума буде відслужена о 11/00, a після неї вирушить процесія до чотирьох вівтарів. У костелі св. Марії Магдалини після завершення процесії буде відправлена св. Меса. Процесія Божого Тіла – це вираз віри в реальну присутність Бога у Пресвятих Дарах, тому запрошуємо усіх взяти у ній участь. Кожен віруючий, який побожно візьме участь у процесії може отримати повний відпуст за звичайних умов.

Троянди Святого Розарію Рози просимо підготувати і нести феретрони, молодь запрошуємо до хоругов. У процесії візьмуть участь також діти, які приступили до першого Причастя, і які святкували І річницю, зі всіх костелів Львова, а також діти, які сипатимуть квіти. Запрошуємо Лицарів Колумба, людей з різних організацій і усіх вірян.

У зв’язку з процесією відбудуться зміни у розкладі богослужінь у Катедрі. Отже порядок св. Мес наступної неділі такий:

7/00 (польською мовою)

8/00 (латинською мовою)

9/00 (українською мовою)

11/00 Сума

15/00 (англійською мовою)

17/30 червневе богослужіння

18/00 (польською мовою)   

 

На наступну неділю отці Паллотини запрошують на урочистість вмурування наріжного каменю і першу св. Месу у костелі св. Терези від Дитятка Ісус, який будують у Брюховичах. Урочистість почнеться св. Месою у костелі (вул. Львівська 22a) у неділю 18 червня 2017 о 18.00.

13 червня отці Францисканці запрошують до костелу св. Антонія на відпуст у деньйого спомину. Урочистість розпочнеться о 12/00 год.

У червні запрошуємо на Червневі богослужіння, які будуть відправлятись українською мовою після св. Меси о 17/30, польською мовою після св. Меси о 18/30.

У четвер запрошуємо на адорацію Пресвятих Дарів.

Юридична консультація буде діяти у вівторок і четвер у вечірній час.

Наша парафія отримала запрошення на IX Ряшівську пішу прощу до Львова. Прочани вирушать з Ряшева 25.VI. 2017р. Перша зустріч з вірянами в Україні буде у парафії Шегині. До Львова прочани дійдуть 30. Біля костелу Івана Павла ІІ, який будується по вул. Стрийській, вони будуть о 8/30. А до Катедри прийдуть на св. Месу о 11/00.

О. Архиєпископ запрошує до Палацу львівських єпископів на прем’єру фільму «Вигнанець» про архиєпископа Евгеніуша Базяка. Початок 19 червня о 19/00.

У суботу спомин св. Альберта Хмєльовського.

Читати далі: Парафіяльні оголошення

 

I Komunia św.

fot. Weronika Kiernicka

 

Nabożeństwo Fatimskie

fot. Weronika Kiernicka

 
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса на польській мові
  • 10:00 Свята Меса на польській мові
  • 17:30 Свята Меса на українській мові
  • 18:30 Свята Меса на польській мові