logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Парафіяльні оголошення

 ОГОЛОШЕННЯ - XIX Звичайна неділя
12.08.2018 р.

 

Ми готуємося до Урочистого відпусту нашої парафії Взяття до неба Пресвятої Діви Марії (у середу, 15 серпня), тому щоденно беремо участь у дев’ятниці перед цією урочистістю. Дев’ятниця буде відправлятись у неділю o 17/30 після Вечірні, а протягом тижня після вечірньої св. Меси.

Св. Месу і відпуст о 11/30 у намірах парафії, а також і інтенції Батьківщини і захисників Батьківщини, про що просив генеральний консул РП у Львові очолить о. Маріуш Кравєц, пауліст, який у Архідієцезії є відповідальним у справах масмедіа. У цей день участь у св. Месі обов’язкова, а св. Меси у нашій Катедрі будуть відправлятись, як у неділю. Кожен вірянин, який побожно візьме участь у св. Месі може отримати повний відпуст за звичайних умов. Після суми процесія довкола Катедри, тому просимо групи Троянд Розарію підготувати і нести феретрони, молодь запрошуємо до хоругов, Катедральну варту просимо про допомогу у дотриманні порядку, а Лицарів Колумба – нести балдахін. Запрошуємо дітей сипати квіти. У цей день також буде посвячення трав і квітів.

13 серпня отці Домініканці запрошують на 19 годину на Фатімське богослужіння.

У четвер цілий день запрошуємо на адорацію Пресвятих Дарів.

Підчас канікул немає юридичної консультації.

 

ЛІТУРГІЙНИЙ КАЛЕНДАР

У вівторок  - спомин св. Максиміліана Марії Кольбе, священика і муч.

У середу      - урочистість Взяття до неба Пресвятої Діви Марії

(ВІДПУСТ КАТЕДРИ)

У п’ятницю - спомин св. Гіацинта, священика

 

Рішенням о. архієп. Мечислава Мокшицького о. Іван Ходонович та о. Гжегож Кіда ідутьз нашої парафії. О. Іван продовжить навчання у Люблінському католицькому університеті, а о. Гжегож буде вікарієм парафії у Золочеві. Дякуємо їм за служіння у нашій парафії і бажаємо їм безмірних Божих ласк. Їх місце займуть о. Норберт Фігура та о. Анатолій Русин, неопресвітер. Бажаємо, щоб їх праця серед нас принесла щедрі душпастирські плоди.

Також вітаємо серед нас групу волонтерів з Opus Dei. Вони наступні тижні працюватимуть при нашій Катедрі.

Дякуємо за пожертви на ремонт нашої Катедри.

 

Оповіді

1.Мирослав Гулюк, православного віросповідання i Злата Кудлик-Гулюк, римо-католицького віросповідання, обоє проживають у Львові (3)

2.Сергій Криштанович, римо-католицького віросповідання i Катерина Шмагло, греко-католицького віросповідання, обоє проживають у Львові (3)

Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою