logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Парафіяльні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ – Неділя Пресвятої Трійці

16.06.2019

 Сьогодні святкуємо Урочистість Пресвятої Трійці. Сьогоднішня неділя закінчує період великодньої сповіді і Святого Причастя.

У наступну неділю 23 червня будемо святкувати Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа (інакше кажучи Божого Тіла). Урочисту суму о 11/00, відправить о. архієп. Станіслав Будзік, люблінський митрополит, a після неї вирушить процесія до чотирьох вівтарів. У костелі св. Марії Магдалини після завершення процесії буде відправлена св. Меса.

Троянди Святого Розарію Рози просимо підготувати і нести феретрони, молодь запрошуємо до хоругов. У процесії візьмуть участь також діти, які приступили до першого Причастя, і які святкували І річницю, зі всіх костелів Львова, а також діти, які сипатимуть квіти.

У зв’язку з процесією відбудуться зміни у розкладі богослужінь у Катедрі. Отже порядок св. Мес наступної неділі такий:

7/00 (польською мовою)

8/00 (латинською мовою)

9/00 (українською мовою)

11/00 Сума

Не буде меси англійською мовою

17/30 червневе богослужіння

18/00 (польською мовою)  

Кожен віруючий, який побожно візьме участь у процесії може отримати повний відпуст за звичайних умов.

Триває червень, підчас якого ми беремо участь у богослужіннях на честь Пресвятого Серця Ісуса, червневі богослужіння у Катедрі будуть відправлятись щодня: українською мовою після св. Меси о 17/30, польською мовою після св. Меси о 18/30. У неділю о 17/30..

У четвер цілий день – адорація Пресвятих Дарів.

Юридична консультація буде діяти у вівторок і четвер у вечірній час

У четвер припадає 17-та річниця єпископських свячень єп. Мар’яна Бучка і єп. Леона Малого, а у п’ятницю 2-га річниця сакри єп. Едварда Кави. Молімося за шановних єпископів у день їх свята.

У суботу о 14:00 годині відбудеться молитовне чування біля мощей св. Йана з Дуклі, покровителя Львова, і о 15:00 годині св. Меса, яку очолить архієпископ Мечислав Мокшицький.

Щиро запрошуємо Вас на концерт польського хору Ex Animo з Сьвєнтохловіц у Верхній Сілезії. Хор «Ex Animo» має багато звершень і творчих досягнень. Колектив виступав на концертах і отримував призи на польських та міжнародних фестивалях. Він записав кілька дисків, включаючи запис з провідними вокалістами польської музичної сцени. Концерт хору відбудеться в суботу, 22.06, о 19:30 в нашій катедрі. Детальна інформація на плакатах та на сайті. Щиро запрошуємо.

ЛІТУРГІЙНИЙ КАЛЕНДАР

Понеділок        - св. Брата Альберта, монаха

Четвер             - довільний спомин бл. Владислава Буковинського, пресвітера

П’ятниця          - св. Алойзія Гонзаги, монаха

Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою