logo ukr  Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові

  • Polish
  • Ukrainian
  • English

Парафіяльні оголошення

ОГОЛОШЕННЯ – V неділя Великого посту 29.03.2020

 

Сьогодні наступна неділя, коли мусимо залишатися вдома, а наша участь у богослужіннях – духовна, за допомогою телебачення чи інтернет-трансмісій.

Залишатися вдома – це звернення лікарів, уряду, але й наших єпископів, які дбають про здоров'я та добро усіх людей, особливо людей похилого віку. Важливо, щоб ми не ризикували собою, а також іншими, кого ми можемо заразити через безвідповідальність. Згадаймо, що о. Архієпископ Мечислав Мокшицький дав нам диспензу від участі у недільній св. Месі. Однак намагаймося брати участь у ній через телебачення, Інтернет чи радіо.

Отже: Пряма трансляція Святої Меси на I каналі всеукраїнського телебачення - щонеділі - відбуватиметься з кафедрального собору св. Олександра у Києві о 9/30 або на католицькому телебаченні EWTN о 10 і 18 годині.

Можна також єднатися з нами духовно через YouTube „Katedra Lwowska na żywo” або на Facebook на сторінці „Katedra Lwowska” у звичайний час, коли ми відправляємо св. Меси в Катедрі.

Можна також брати участь у св. Месі по радіо, наприклад, о 19/15 на частоті Католицької радіопрограми у Львові 106.7 FM (Радіо Незалежність) або на частоті Радіо Марія з Києва.

Також Св. Причастя стараймося приймати духовно.

Приготуймо також наші оселі до цієї молитви. Варто поставити на столі хрест, запалити свічку, а наша постава нехай буде, як підчас св. Меси у храмі. Стоячи, на колінах чи сидячи.

Просимо слухати повідомлення та виконувати їх.

Триваємо у періоді Великого посту, беручи участь у св. Месах і богослужіннях вдома, через трансляції з камери.

 

Хресну Дорогу, будемо відправляти:            

  • Польською у п’ятницю після св. Меси o 10/00 і після св. Меси o 18/30
  • українською у п’ятницю о 16/45,
  • для дітей – у середу о 16/45

Гіркі жалі у неділю після суми.

 

Цього тижня буде – перший четвер, п’ятниця та субота квітня.

Через пандемію коронавірусу не буде виїзду до хворих.

У четвер адорація Пресвятих Дарів духовно, через Інтернет.

 

Наступної неділі ми святкуємо Вербну неділю. Будь ласка, залишайтеся вдома, бо у катедрі не буде освячення пальм. Св. Месу о 11/30 відправить о. Архієпископ Мечислав Мокшицький.

З п’ятниці по неділю ми запрошуємо вас дивитися та слухати реколекції, які виголосить о. Томаш Міло в години, коли ми зазвичай відправляємо святі Меси.

Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj
Tutaj

Сьогодні в парафії:

Свята Меса:

  • 7:30 Свята Меса польською мовою
  • 10:00 Свята Меса польською мовою
  • 17:30 Свята Меса українською мовою
  • 18:30 Свята Меса польською мовою